Croatia Rules
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatia Rules

Svi fanovi Hrvatske neka se regaju ovdje!
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
BMWeky
God of War
God of War
BMWeky


Male Broj postova : 386
Lokacija : u duši Hrvatske
Humor : lol
Registration date : 20.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimened sij 27, 2008 9:37 pm

Part 1:
Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu

01.09.1939.
Počinje rat u Europi.Hitler ga je počeo invazijom na Poljsku.Ovo je prilično ozbijno.Mislim da će Amerika morati intevenirati....

17.10.1941.
Pozvan sam u rat u Europu.Izgleda da su moja predviđana bila istinita.Ovaj rat upravo je postao 2.svjetski.

01.06.1943.
Za par dana počinje invazija na Normandiju.Dvostruke špijune smo poslali među Njemce kako bih ih uvjereli da ce sveznici napasti Norvešku.Odlučili smo da će dan D(D-day) tj. invazija biti 05.06.1943. zbog plime i položaja mjeseca.

04.06.1943.
Sutra je vrijeme za akciju.Padobranci su skakali iza neprijateljskih linija kako bi nam olakašali posao nakon probijanja.Puno ih je pri tom poginulo ali su uspjeli izvršiti svoj zadatak.

05.06.1943
Dan je akcije.Plaža je podjeljena na pet dijelova:Omaha,Sword,Juno,Utah i Gold.Ja cu se boriti na dijelu zvanom Utah. Tenkovi koje smo prevezli pomoću splavova na kojim su plutali su nam oslobodil put od mina.Polako smo kreuli dalje.Tada sam shvatio da su Njemci postavili klopku.Bacio sam sam se na zemlju i ubzo čuo razarajući zvuk strojnice.Što smo se više približavali bunkerima,moji suborci su brže i brže umirali.No uvijek bi došao novi val vojnika.Nakon par sati borbe uništili smo bunkere koje smo cijelo vrijeme napadali.Nakon nekoliko neuspješnih protunapada krenuli smo dalje.Uskoro su nam se pridružili i padobranci koji su preživjeli.Njemci su pružali veći i veći otpor kako smo se približavali prema unutrašnjosti.Uskoro smo shvatili i zašto.Četrnaest raketa bilo je upereno u nebo i spremno za lansiranje.Nakon što smo počistili područje od neprijateljskih posrojbi označili smo područje zelenim dimom.Kapetan nam je zapovijedio da se odmaknemo i stanemo iza nekog zaklona te pozvao avione.Nakon sedam minuta začuli smo zvuk aviona koji su ubrzo uništili rakete u roku par sekundi.Po nas su došla vozila,nastavili smo dalje.Naišli smo na nešto malo otpora kojeg smo lako svladali.Misija je uspjela.
02.09.1945
Rat je završio našom pobjedom.Hitlerova ideja da osvoji cijeli svijet je mrtava,kao i on,a pobjednici sretni.Napokon se vraćam kući obitelji.

Kao zaslužan vojnik u pobjedničkjoj vojsci dobio sam brojna odlikovanja i zavidna primanja.Stvorio sam dom i obitelj.
[Vrh] Go down
BMWeky
God of War
God of War
BMWeky


Male Broj postova : 386
Lokacija : u duši Hrvatske
Humor : lol
Registration date : 20.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimened sij 27, 2008 9:38 pm

Part 2:

17.07.1935.
Dragi dnevniče,moje ime je Jack.Od danas pisat cu svoj ratni dnevnik u tebe....
Nalazim se na obuci za ratnika.Nakon rata(1.svjetski),počeli su i mladje,poput mene,odvlačiti u vojsku.E da,danas sam prvi put držao pušku u ruci te pucao iz nje.Ipak mi je samo 19 godina..Prvo iz M1 Grand,tada iz Thompsona.To je poluautomatska puška.

19.07.1935.
Jučer sam se penjao po zidovima s užetom.Bio sam prvi koji je prešao na drugu stranu zida..Danas sam precizno bacao granate(bar sam pokušao), te naučio kako postavljati dinamit.To jw zapravo jeko lagano.Zaljepiš ga za zid,navineš tajmer na željeno vrijeme i onda bježiš kolko te noge nose!

05.06.1944.(znam da sam vec dosadan s danaom D)
Dok se ja borim u Francuskoj,moji suborci se bore i u Normandiji.Ja i moj partner smo imali zadatak postaviti antenu koja ce poslati signalostalim padobrancima,tj.znat ce gdje moraju sletjeti.No plan nam nije previse usjpjeo,pa smo bili raštrkani posvuda.Ja i jos par decki iz ostalih oderda smo se skupili,te napali par kuća u koje su se njemci utaborili.Izvadim ja svoj đžepni sat koji mi je otac poklonio i shvatim da su 2 sata ujutro,a moji suborci uljučujući mene se vraški dobro bore kao da je podne.Došli smo do nekog groblja gdje smo lako svladali naciste.nakon toga krenuli smo dalje do polja koje je bilo puno mrtvih tijela.Ali ne ljudi,nego krava koji su nam posluzili kao dobar zaklon protiv njemačkih strojnica.Ja,luda glava sam potpuno sam krenuo naprijed kao neki heroj.Skoro sam poginuo ali moja volja za ubijanjem švaba je bila jača od njih!Stoga i dalje mogu pisati ovaj dnevnik.Nakon tog skoro pogubnog događaja začuo sam kapetana kako urla:moramo unistiti te AA gunove(anti-aircraft guns-kao strojnica jako velikog kalibra kojom se uništavaju avioni)!!!!Nekako smo unistili prvu poziciju,sada krećemo na drugi....Evo me opet,ponovno sam htjeo ispasti heroj ali me moj prijatelj,suborac,u zadnji čas povukao za ruku,no i bez mog herojstva uspjeli smo uništiti i drugu poziciju AA guna.Ubrzo nakon toga uništili smo i zadnju,treću poziciju.Utaborili smo se jer smo znali da ce nacisti uzvratiti udarac...

06.06.1944.
Imali smo pravo.Uskoru su njemci skakali preko zidova,začuo sam pucanje dvaju Tiger tenka.Očito im je bila jajko potrbana ta pozicija.Ubrzo je moja malenkost uništila ta dva tenka,kao i neprijateljske mortare.Par najboljih boraca uključujući mene dobili su zadatak odnijet neku „Top Secret“ poruku generalu Price-u s autom koji smo našli.To je bilo samo 7-8 km.ALI njemci su nam presjekli put pa smo morali pola puta pjeske kroz pola vražje njemačke vojske.Bas zato su odabrali najbolje,uspjeli smo,jedva ali uspjeli smo
[Vrh] Go down
Bad boy no.1
Moderator
Moderator
Bad boy no.1


Male Broj postova : 1107
Age : 38
Lokacija : more!!!!!!!!
Job/hobbies : opustanje mozga
Humor : HA-HA-HA!!!
Registration date : 27.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimened sij 27, 2008 9:38 pm

a šta da ti kažem i ti sam znaš da je predobar
[Vrh] Go down
BMWeky
God of War
God of War
BMWeky


Male Broj postova : 386
Lokacija : u duši Hrvatske
Humor : lol
Registration date : 20.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimened sij 27, 2008 10:42 pm

fala lipa
[Vrh] Go down
Bad boy no.1
Moderator
Moderator
Bad boy no.1


Male Broj postova : 1107
Age : 38
Lokacija : more!!!!!!!!
Job/hobbies : opustanje mozga
Humor : HA-HA-HA!!!
Registration date : 27.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimened sij 27, 2008 11:49 pm

a na čemu zahvaljuješ...

...kad je sve istina
[Vrh] Go down
braCo
Moderator
Moderator
braCo


Male Broj postova : 922
Age : 34
Lokacija : Tamo gdje me srce vuce, za cim gine, zbog ceg tuce, sto je drago oku mom... to se mjesto zove dom!!!
Humor : Koji se jedini Srbin može popraviti?- Yugo
Registration date : 28.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimepon sij 28, 2008 1:11 pm

e, bobo ima pravo, odličan je, evo ti dokaz da ga ne hvalimo sam zato kaj si nam frend, na harry potter forumu su te hvalili...
[Vrh] Go down
Bad boy no.1
Moderator
Moderator
Bad boy no.1


Male Broj postova : 1107
Age : 38
Lokacija : more!!!!!!!!
Job/hobbies : opustanje mozga
Humor : HA-HA-HA!!!
Registration date : 27.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimepon sij 28, 2008 1:13 pm

da, da ja mislio da je on netko drugi ali je on i tokagero...
[Vrh] Go down
braCo
Moderator
Moderator
braCo


Male Broj postova : 922
Age : 34
Lokacija : Tamo gdje me srce vuce, za cim gine, zbog ceg tuce, sto je drago oku mom... to se mjesto zove dom!!!
Humor : Koji se jedini Srbin može popraviti?- Yugo
Registration date : 28.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimepon sij 28, 2008 1:15 pm

ček sam malo, i da znaš pročito sam malo gore, kaj si ti htio reč ovim postom Question Question Question Question Question Question
[Vrh] Go down
Bad boy no.1
Moderator
Moderator
Bad boy no.1


Male Broj postova : 1107
Age : 38
Lokacija : more!!!!!!!!
Job/hobbies : opustanje mozga
Humor : HA-HA-HA!!!
Registration date : 27.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimepon sij 28, 2008 1:16 pm

ja sad tebe ne razumijem????
[Vrh] Go down
braCo
Moderator
Moderator
braCo


Male Broj postova : 922
Age : 34
Lokacija : Tamo gdje me srce vuce, za cim gine, zbog ceg tuce, sto je drago oku mom... to se mjesto zove dom!!!
Humor : Koji se jedini Srbin može popraviti?- Yugo
Registration date : 28.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimepon sij 28, 2008 1:20 pm

očito se ne sporazumijevamo baš najbolje, ali ja ti kažem, ne znam dal je to ikak moguće, da BMW to stavi na još foruma....
[Vrh] Go down
Bad boy no.1
Moderator
Moderator
Bad boy no.1


Male Broj postova : 1107
Age : 38
Lokacija : more!!!!!!!!
Job/hobbies : opustanje mozga
Humor : HA-HA-HA!!!
Registration date : 27.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimepon sij 28, 2008 1:21 pm

pa ako se rega on može staviti na svaki forum,ako hoće...
[Vrh] Go down
braCo
Moderator
Moderator
braCo


Male Broj postova : 922
Age : 34
Lokacija : Tamo gdje me srce vuce, za cim gine, zbog ceg tuce, sto je drago oku mom... to se mjesto zove dom!!!
Humor : Koji se jedini Srbin može popraviti?- Yugo
Registration date : 28.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimepon sij 28, 2008 1:24 pm

da, znam, još će on postat popularan, hehe lol!
zamisli, onda bi nam sta**i bili na naslovnicama
[Vrh] Go down
BMWeky
God of War
God of War
BMWeky


Male Broj postova : 386
Lokacija : u duši Hrvatske
Humor : lol
Registration date : 20.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimepon sij 28, 2008 1:39 pm

hehe
[Vrh] Go down
Bad boy no.1
Moderator
Moderator
Bad boy no.1


Male Broj postova : 1107
Age : 38
Lokacija : more!!!!!!!!
Job/hobbies : opustanje mozga
Humor : HA-HA-HA!!!
Registration date : 27.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimepon sij 28, 2008 9:08 pm

mislim da nitko neće doći...
[Vrh] Go down
BMWeky
God of War
God of War
BMWeky


Male Broj postova : 386
Lokacija : u duši Hrvatske
Humor : lol
Registration date : 20.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimepon sij 28, 2008 9:17 pm

i ja,jedino smo braCo ja i ti


Zadnja promjena: ; pon sij 28, 2008 9:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Bad boy no.1
Moderator
Moderator
Bad boy no.1


Male Broj postova : 1107
Age : 38
Lokacija : more!!!!!!!!
Job/hobbies : opustanje mozga
Humor : HA-HA-HA!!!
Registration date : 27.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimepon sij 28, 2008 9:18 pm

i manuel...

baš nam treba netko,

da pošaljem poruke na hp forumu????
[Vrh] Go down
BMWeky
God of War
God of War
BMWeky


Male Broj postova : 386
Lokacija : u duši Hrvatske
Humor : lol
Registration date : 20.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimepon sij 28, 2008 9:19 pm

ma nemoras
[Vrh] Go down
Bad boy no.1
Moderator
Moderator
Bad boy no.1


Male Broj postova : 1107
Age : 38
Lokacija : more!!!!!!!!
Job/hobbies : opustanje mozga
Humor : HA-HA-HA!!!
Registration date : 27.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimepon sij 28, 2008 9:20 pm

a budem samo nekima....
[Vrh] Go down
braCo
Moderator
Moderator
braCo


Male Broj postova : 922
Age : 34
Lokacija : Tamo gdje me srce vuce, za cim gine, zbog ceg tuce, sto je drago oku mom... to se mjesto zove dom!!!
Humor : Koji se jedini Srbin može popraviti?- Yugo
Registration date : 28.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimepon sij 28, 2008 9:38 pm

ma ja neću reć nikom, a kome, maksu, to bi bila katastrofa
[Vrh] Go down
Bad boy no.1
Moderator
Moderator
Bad boy no.1


Male Broj postova : 1107
Age : 38
Lokacija : more!!!!!!!!
Job/hobbies : opustanje mozga
Humor : HA-HA-HA!!!
Registration date : 27.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimepon sij 28, 2008 9:40 pm

pa reca neka dođu svi ljudi koji su ok
[Vrh] Go down
braCo
Moderator
Moderator
braCo


Male Broj postova : 922
Age : 34
Lokacija : Tamo gdje me srce vuce, za cim gine, zbog ceg tuce, sto je drago oku mom... to se mjesto zove dom!!!
Humor : Koji se jedini Srbin može popraviti?- Yugo
Registration date : 28.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimepon sij 28, 2008 9:42 pm

to znači: MAKSU NI RIJEČI
[Vrh] Go down
Bad boy no.1
Moderator
Moderator
Bad boy no.1


Male Broj postova : 1107
Age : 38
Lokacija : more!!!!!!!!
Job/hobbies : opustanje mozga
Humor : HA-HA-HA!!!
Registration date : 27.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimepon sij 28, 2008 9:51 pm

a zašto????

pa OK je on...

a bilo mi je super kad si ga zvao za lektiru...
[Vrh] Go down
braCo
Moderator
Moderator
braCo


Male Broj postova : 922
Age : 34
Lokacija : Tamo gdje me srce vuce, za cim gine, zbog ceg tuce, sto je drago oku mom... to se mjesto zove dom!!!
Humor : Koji se jedini Srbin može popraviti?- Yugo
Registration date : 28.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimepon sij 28, 2008 10:07 pm

pa je, ali kadkad je tak dosadan s tim svojim pričama o prijateljima
[Vrh] Go down
BMWeky
God of War
God of War
BMWeky


Male Broj postova : 386
Lokacija : u duši Hrvatske
Humor : lol
Registration date : 20.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimeuto sij 29, 2008 12:30 am

se sjecas?
idemo mi na izlet!
Reko je to valjda 50 puta
[Vrh] Go down
Bad boy no.1
Moderator
Moderator
Bad boy no.1


Male Broj postova : 1107
Age : 38
Lokacija : more!!!!!!!!
Job/hobbies : opustanje mozga
Humor : HA-HA-HA!!!
Registration date : 27.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimeuto sij 29, 2008 9:34 am

bmw hoćeš napisati i treći dio????
[Vrh] Go down
braCo
Moderator
Moderator
braCo


Male Broj postova : 922
Age : 34
Lokacija : Tamo gdje me srce vuce, za cim gine, zbog ceg tuce, sto je drago oku mom... to se mjesto zove dom!!!
Humor : Koji se jedini Srbin može popraviti?- Yugo
Registration date : 28.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimeuto sij 29, 2008 10:42 am

Naš kaj to je kod maksa. On ti je zapravo super frend, jedino kaj te malo zadavi s tim svojim pričama, ali ja kažem da sam ju već čuo... Ali fakat, on je super, ali kad je među većim društvom, kad nas je negdje 5-6, onda se tak razbahati da je to nekaj neviđeno
[Vrh] Go down
BMWeky
God of War
God of War
BMWeky


Male Broj postova : 386
Lokacija : u duši Hrvatske
Humor : lol
Registration date : 20.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimeuto sij 29, 2008 11:46 am

BOBO je napisao/la:
bmw hoćeš napisati i treći dio????


aha...
imam ideu ali jos nisam napiso
[Vrh] Go down
braCo
Moderator
Moderator
braCo


Male Broj postova : 922
Age : 34
Lokacija : Tamo gdje me srce vuce, za cim gine, zbog ceg tuce, sto je drago oku mom... to se mjesto zove dom!!!
Humor : Koji se jedini Srbin može popraviti?- Yugo
Registration date : 28.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimeuto sij 29, 2008 12:40 pm

o ćem će bit taj, moderni ratobvi ili?
[Vrh] Go down
Bad boy no.1
Moderator
Moderator
Bad boy no.1


Male Broj postova : 1107
Age : 38
Lokacija : more!!!!!!!!
Job/hobbies : opustanje mozga
Humor : HA-HA-HA!!!
Registration date : 27.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimeuto sij 29, 2008 2:12 pm

da ja bi da je sad moderan rat...
[Vrh] Go down
BMWeky
God of War
God of War
BMWeky


Male Broj postova : 386
Lokacija : u duši Hrvatske
Humor : lol
Registration date : 20.01.2008

Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitimeuto sij 29, 2008 2:19 pm

aha....
kao sin od ovog likca
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu   Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» moj dnevnik

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatia Rules :: Početak :: Mini Blog-
Forum(o)Bir: