Croatia Rules
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatia Rules

Svi fanovi Hrvatske neka se regaju ovdje!
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
braCo
Moderator
Moderator
braCo


Male Broj postova : 922
Age : 34
Lokacija : Tamo gdje me srce vuce, za cim gine, zbog ceg tuce, sto je drago oku mom... to se mjesto zove dom!!!
Humor : Koji se jedini Srbin može popraviti?- Yugo
Registration date : 28.01.2008

Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ   Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 12:08 am

ma, a koji ka "selbrtii" idu u taj big bradr
[Vrh] Go down
Bad boy no.1
Moderator
Moderator
Bad boy no.1


Male Broj postova : 1107
Age : 38
Lokacija : more!!!!!!!!
Job/hobbies : opustanje mozga
Humor : HA-HA-HA!!!
Registration date : 27.01.2008

Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ   Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 3:04 pm

danijela dvornik, salome, marko grubnić, neven ciganović, iva jerković, sandi cenov...

...i to su svi koje sam se mogao sjetiti...
[Vrh] Go down
braCo
Moderator
Moderator
braCo


Male Broj postova : 922
Age : 34
Lokacija : Tamo gdje me srce vuce, za cim gine, zbog ceg tuce, sto je drago oku mom... to se mjesto zove dom!!!
Humor : Koji se jedini Srbin može popraviti?- Yugo
Registration date : 28.01.2008

Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ   Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 3:51 pm

svi su mi nekak poznati, ali, bit će svega, ciganović je nutra, e a ko je salome Question Question Question
[Vrh] Go down
Bad boy no.1
Moderator
Moderator
Bad boy no.1


Male Broj postova : 1107
Age : 38
Lokacija : more!!!!!!!!
Job/hobbies : opustanje mozga
Humor : HA-HA-HA!!!
Registration date : 27.01.2008

Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ   Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 7:33 pm

sada ću ti reći baš sve...

iva jerković, marina orsag, danijela dvornik, salome, marko grubnić, neven ciganović, ivica kovačević i sandi cenov i to je to...

...a salome ti je neki transvestit...
[Vrh] Go down
braCo
Moderator
Moderator
braCo


Male Broj postova : 922
Age : 34
Lokacija : Tamo gdje me srce vuce, za cim gine, zbog ceg tuce, sto je drago oku mom... to se mjesto zove dom!!!
Humor : Koji se jedini Srbin može popraviti?- Yugo
Registration date : 28.01.2008

Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ   Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 8:14 pm

je l to onaj koji je bio na eksplozivu
[Vrh] Go down
Bad boy no.1
Moderator
Moderator
Bad boy no.1


Male Broj postova : 1107
Age : 38
Lokacija : more!!!!!!!!
Job/hobbies : opustanje mozga
Humor : HA-HA-HA!!!
Registration date : 27.01.2008

Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ   Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Icon_minitimesub oľu 08, 2008 1:31 am

ne, da li si danas gledao big brother celebrity?
[Vrh] Go down
braCo
Moderator
Moderator
braCo


Male Broj postova : 922
Age : 34
Lokacija : Tamo gdje me srce vuce, za cim gine, zbog ceg tuce, sto je drago oku mom... to se mjesto zove dom!!!
Humor : Koji se jedini Srbin može popraviti?- Yugo
Registration date : 28.01.2008

Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ   Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Icon_minitimesub oľu 08, 2008 1:45 pm

gledo sam minutu-dve

uopće nije neki show, ono kad je pravi onda svi pričaju o tome, uglavnom, nije neki show, drugo, kuća kolko sam ja vidio izgleda jadno, zbilja jadno, a kad vidim onog simeona ili kak se već zove, onaj transvestit, pazite, on je napravio sve moguće operacije ovekve onakve, sve sve sve sve kaj se može, ali nije ono promijenio, znate ono, sve će bit jasno kad kažem da je on zapravo još uvijek muško... i sad, ja nisam mogo vjerovat, on vam ljudi, ima ženu, ona voli i muške i ženske, ma... a kako se samo obuko lik, e, ko zadnja kurva iz gajeve
[Vrh] Go down
Bad boy no.1
Moderator
Moderator
Bad boy no.1


Male Broj postova : 1107
Age : 38
Lokacija : more!!!!!!!!
Job/hobbies : opustanje mozga
Humor : HA-HA-HA!!!
Registration date : 27.01.2008

Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ   Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Icon_minitimened oľu 09, 2008 1:58 am

to sam ja sve znao...


...u njemačkoj ti je to normalno...
[Vrh] Go down
braCo
Moderator
Moderator
braCo


Male Broj postova : 922
Age : 34
Lokacija : Tamo gdje me srce vuce, za cim gine, zbog ceg tuce, sto je drago oku mom... to se mjesto zove dom!!!
Humor : Koji se jedini Srbin može popraviti?- Yugo
Registration date : 28.01.2008

Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ   Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 12:06 pm

ma, ali gle, ak je već napravio sva sranja i te hormone, napravio je sve sve sve kaj se može osim onog hehe... onog
[Vrh] Go down
Bad boy no.1
Moderator
Moderator
Bad boy no.1


Male Broj postova : 1107
Age : 38
Lokacija : more!!!!!!!!
Job/hobbies : opustanje mozga
Humor : HA-HA-HA!!!
Registration date : 27.01.2008

Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ   Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 12:44 pm

a gle on je rekao " meni je moje spolovilo prekrasno i žao mi ga je rezati"...
[Vrh] Go down
Hrvatica
Glavna u Hrvaticama
Hrvatica


Female Broj postova : 116
Age : 28
Registration date : 11.02.2008

Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ   Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 12:45 pm

meni je on totalno munjen
[Vrh] Go down
braCo
Moderator
Moderator
braCo


Male Broj postova : 922
Age : 34
Lokacija : Tamo gdje me srce vuce, za cim gine, zbog ceg tuce, sto je drago oku mom... to se mjesto zove dom!!!
Humor : Koji se jedini Srbin može popraviti?- Yugo
Registration date : 28.01.2008

Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ   Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 1:59 pm

baš, vidi se da je muško, po glasu i po veličini, mislim, građen je ko muško, ramena, nek radi kaj oće s tim svim operacijama, al vidjet će se uvijek
[Vrh] Go down
Hrvatica
Glavna u Hrvaticama
Hrvatica


Female Broj postova : 116
Age : 28
Registration date : 11.02.2008

Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ   Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Icon_minitimesri oľu 12, 2008 12:35 pm

mislim kuzi se po glasu a i nekak po odjevanju
[Vrh] Go down
braCo
Moderator
Moderator
braCo


Male Broj postova : 922
Age : 34
Lokacija : Tamo gdje me srce vuce, za cim gine, zbog ceg tuce, sto je drago oku mom... to se mjesto zove dom!!!
Humor : Koji se jedini Srbin može popraviti?- Yugo
Registration date : 28.01.2008

Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ   Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Icon_minitimepet oľu 14, 2008 11:54 pm

ma oće više ne želim pričat o tome, idu mi na živce svi u kući, osim toga, mene big bradr nikad nije privlačio, tj. ja to nikad nisam gledo
[Vrh] Go down
Bad boy no.1
Moderator
Moderator
Bad boy no.1


Male Broj postova : 1107
Age : 38
Lokacija : more!!!!!!!!
Job/hobbies : opustanje mozga
Humor : HA-HA-HA!!!
Registration date : 27.01.2008

Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ   Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Icon_minitimečet oľu 20, 2008 10:08 pm

ja sam se u zadnje vrijeme jako zagrijao za farmu...
[Vrh] Go down
braCo
Moderator
Moderator
braCo


Male Broj postova : 922
Age : 34
Lokacija : Tamo gdje me srce vuce, za cim gine, zbog ceg tuce, sto je drago oku mom... to se mjesto zove dom!!!
Humor : Koji se jedini Srbin može popraviti?- Yugo
Registration date : 28.01.2008

Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ   Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Icon_minitimepet pro 19, 2008 9:04 pm

hehehehehhhhhhh lol rofl lmfao kolko je vremena proslo, buraz meni je fkt dosadno Very Happy Very Happy Very Happy Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 813249
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ   Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moj dnevnik; neka uđu koji vole Hrvatsku, ostali MRŠ
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» koji je najbolji gradski auto...
» moj dnevnik
» Dnevnik vojnika u 2. svjetskom ratu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatia Rules :: Početak :: Mini Blog-
Forum(o)Bir: